De Opdracht betreft het onderhouden, repareren keuren van 69 waterpompen en de achter opbouw van brandweervoertuigen. De aantallen kunnen in de toekomst fluctueren. Vanaf 1 januari 2022 worden 18 tankautospuiten met een Johstadt pomp toegevoegd.
De VRF is opzoek naar een Opdrachtnemer die o.a. de volgende werkzaamheden kan verrichten conform het bijgevoegde Programma van Eisen (bijlage 1):
- Het onderhouden en keuren van ca. 69 pompen (het uitvoeren van het onderhoud aan haspels, blusmonitor en PTO-as);
- Het uitvoeren van capaciteitstesten;
- Het onderhoud aan de achter opbouw (de rolluiken, ladderrek, draaikasten, schuiflades, opbouwverlichting en de lichtmast);
- Het onderhoud aan de voertuigen en de pompen van de Waddeneilanden dienen aansluitend op het onderhoud van het chassis op de vaste wal uitgevoerd te worden.
O.a. buiten de scope:
- Onderhoud aan het drukluchtschuimsysteem