Perceel automatisch geselecteerd bij aanbesteding met één perceel

Nieuws | 8 april 2025

Vanaf de release van 9 april 2025 wordt bij een aanbesteding bestaande uit één perceel dit perceel automatisch geselecteerd wanneer een onderneming de aanbesteding toevoegt aan Mijn aanbestedingen.

Gebruikersgemak

Tot de release van 9 april selecteert een onderneming het perceel nog handmatig in het dashboard van de aanbesteding, onder Selecteer percelen. Daarna gebeurt dit voor aanbestedingen met één perceel automatisch. Een kleine, maar grote verbetering: ruim 87% van de aanbestedingen die via TenderNed verlopen, bestaan uit één perceel.

Eén perceel = overal één perceel

In de release van 15 januari is voor aanbestedende diensten een vergelijkbare verbetering doorgevoerd. Bij een aanbesteding met één perceel wordt dit perceel sindsdien automatisch geselecteerd bij het stellen van een vraag, het toevoegen of beantwoorden van een eis of het toevoegen of beantwoorden van een selectie- of gunningscriterium.

Naar boven
Logo Rijksoverheid - Naar beginpagina van Tenderned.nl